VOLAJTE  0905 582 292   E-MAIL  kurzy@viatellacademy.sk

 Slovensky   EnglishŠtudijné programy


 


 

Kurzy všeobecnej angličtiny pre teenagerov aj dospelých


Potrebujete sa naučiť po anglicky a neviete ako začať? Príďte k nám a uvidíte, že sa to dá zvládnuť. Naučíme vás hovoriť, rozumieť a chápať angličtinu. Nebude sa vám chcieť prestať študovať a budete prekvapený svojimi pokrokmi. Angličtina s nami bude pre vás edu-tainment.
 

Angličtina pre najmenších

 • Ponúkame jazykové kurzy angličtiny pre deti
 • Skupiny podľa veku 5 - 6 rokov a 7 - 9 rokov - maximálne 4 deti v skupine
 • Vo vyučovaní spájame prvky tradičných a alternatívnych metód
 • Výuka prebieha pútavou a zábavnou formou
 • Rozvíjame komunikačné zručnosti s využitím tvorivých aktivít, príbehov, súťaží, piesní, hier a videa
 • Deti sa prirodzeným spôsobom naučia nové slovíčka i gramatiku
 • Zohľadňujeme individuálne tempo s cieľom dosiahnuť maximálnu kvalitu
 • Pravidelnými konzultáciami sa rodičia môžu oboznámiť o pokroku dieťaťa v anglickom jazyku
 

Angličtina pre maturantov

 • Príprava na písomnú a ústnu časť maturitnej skúšky
 • Trénovanie testov a zdokonalenie písania slohu
 • Posilnenie gramatických znalostí
 • Vypracovanie všetkých maturitných tém
 • Nacvičovanie opisu obrázku a roleplay
 • Simulácia maturitnej skúšky
 • Rady na zvládnutie maturít bez stresu
 

Pomaturitný kurz angličtiny


Máte za sebou stredoškolskú angličtinu a potrebuje si ju oprášiť? Za krátku dobu sa viete dostať na výbornú komunikatívnu úroveň. Kurz je určený pre tých, ktorí už angličtinu študovali, len s ňou dlhšie neboli v kontakte.
 

Prípravný kurz na certifikát FCE


Špeciálny kurz, ktorý pripraví záujemcov na požiadavky skúšky FCE (First Certificate in English). Ide o úroveň B2 Spoločného európskeho referenčného rámca Rady Európy. First Certificate in English (FCE) je skúška vhodná pre tých, ktorí zvládajú písomnú a ústnu komunikáciu v anglickom jazyku na stredne pokročilej úrovni. Ak máte ambíciu pracovať, žiť, prípadne študovať v anglickom jazyku, potom je FCE práve pre vás.
 

Kurz obchodnej angličtiny


Kurz je zameraný na rozšírenie slovnej zásoby v oblasti obchodu a ekonomiky. Odporúčame ho obchodným riaditeľom, obchodným zástupcom, pracovníkom ekonomických oddelení ako aj finančným poradcom a všetkým záujemcom o danú oblasť.

 
 align=

Kurz technickej angličtiny


Tento kurz odporúčame pre každého, kto dosahuje určitú úroveň všeobecnej angličtiny (minimálne A2-B1). Vhodný je pre ľudí s technickým zamestnaním, vo výrobných spoločnostiach. Počas kurzu priblížime záujemcom určité technické procesy, rozšírime slovnú zásobu a zameriame sa podľa požiadaviek aj na špecifické oblasti pôsobenia študenta.
 

Kurz nemčiny


Nemecký jazyk sa dostáva v súčastnosti do popredia hlavne u ľudí hľadajúcich zamestnanie v Rakúsku či Nemecku. Nech je vaša motivácia akákoľvek, či už tento jazyk potrebujete k práci, alebo Vás baví učiť sa nové jazyky, sme tu pre Vás. Vďaka svedomitej práci našich lektorov a intenzívnej starostlivosti o klientov garantujeme vašu spokojnosť. Kurz je rozvrhnutý na mieru vám a vašim požiadavkám. Tak neváhajte a zapíšte sa.
 

Kurz ruštiny


Ruština je späť! Znalosť ruštiny je podľa odborníkov na trhu práce veľkou výhodou. Ak potrebujete kvalitné základy, alebo si ruštinu chcete len oprášiť a zopakovať, ste na správnom mieste. Naša jazyková škola vám pomôže tento cieľ dosiahnuť. Každá veková kategória bude u nás spokojná.
 

Kurz taliančiny


Taliančina je štvrtým najviac študovaným jazykom na svete. Možno potrebujete tento nádherný jazyk k práci, alebo sa chcete len zdokonaliť, prípadne si navariť výborné talianske jedlo :), príďte nás navštíviť a neoľutujete. Čakajú Vás hodiny plné krásnej reči a k tomu skvelá lektorka, ktorá v Taliansku pracovala, taliančinu študovala a miluje všetko, čo je spojené s touto úžasnou krajinou. Vyskúšajte náš kurz taliančiny a na ďalšej dovolenke v Taliansku už budete v pohode komunikovať sami.
 

Kurz maďarčiny


Pre obyvateľov žijúcich na juhu Slovenska, je výhodou, ak sa vedia dohovoriť aj po maďarsky. Preto neváhajte a prihláste svoje deti na kurz maďarčiny, kde sa stretnú s veľmi príjemnou lektorkou, ktorá vaše deti naučí tento zaujímavý jazyk. Vaše deti budú chodiť usmiate domov a budú sa tešiť na ďalšie hodiny plné nových tvorivých činností a vedomostí. Myslite na budúcnosť a uľahčite svojej dcére / synovi vstup do sveta pracovných príležitosti. Nenechajte svoje deti stratiť v dvojjazyčnom prostredí. Prijímame deti od 7 do 11 rokov.