VOLAJTE  0905 582 292   E-MAIL  kurzy@viatellacademy.sk

 Slovensky   EnglishLektori našej spoločnosti sú


Eva

 

Lektor anglického jazyka, ktorý je zároveň aj koordinátorom vzdelávacieho procesu. Má za sebou viacročnú prax v jazykových školách. Zameriava sa na prípravné kurzy na maturity a kurzy pre dospelých. Dokáže študentom otvoriť ústa a odbúrať strach z používania cudzieho jazyka, čo využíva hlavne na konverzačných hodinách. Aj ten najhanblivejší a najbojazlivejší študent začne rozprávať anglicky. Je výborná v práci s cudzincami, ktorých učí angličtinu po anglicky.

Soňa

 

Učiteľ v odbore anglický jazyk a literatúra s viacročnou praxou aj na pozícii lektora anglického jazyka v jazykových školách. Niekoľkomesačný pobyt v USA a láska k angličtine z nej robia vynikajúcu motivátorku, ktorá v študentoch vzbudí hlbší záujem o angličtinu.
Lektorka s veľmi príjemným vystupovaním, milá, nápomocná a zároveň prísna na študentov, ktorí pod jej vedením vykazujú výborné výsledky a pociťujú výrazné zlepšenie. Špecializuje sa na kurzy dospelých a prípravu na certifikáty.

Martina

 

Lektor anglického jazyka s praxou na jazykových školách. Má za sebou viacročný pobyt v USA. Svojimi skúsenosťami dokáže študentov upútať a motivovať k štúdiu. Je trpezlivá a ochotná pomáhať, až kým si študenti neosvoja potrebné vedomosti. Plne sa realizuje pri práci s teenagermi, ale aj dospelí študenti s radosťou navštevujú jej hodiny, ktoré spestruje extra aktivitami a príkladmi zo života.

Erika

 

Lektor anglického jazyka zo skúsenosťami z pobytu vo Veľkej Británii. Vyznačuje sa obrovskou trpezlivosťou a pochopením pre každú vekovú kategóriu študentov. Dokáže upútať študentov a na hodinách angličtiny u nej nikdy nie je nuda. Je veľmi svedomitá a dôsledná, čo motivuje aj jej študentov. Na hodinách je vždy usmiata a do svojej práce vkladá celé svoje srdce. Zameriava sa na prácu s najmenšími detičkami a vo večerných kurzoch si zasa získava spokojných študentov z radov dospelých.

Karolína

 

Lektorka anglického jazyka a zároveň študentka na vysokej škole odbor Učiteľstvo anglického jazyka a literatúry. Jej láska k angličtine a k deťom z nej robí jedinečnú učiteľku, ktorá má pochopenie pre každého študenta. Taktiež dbá aj na zábavnú formu učenia, prostredníctvom ktorej sa žiaci s dobrou náladou a smiechom naučia anglický jazyk. Každé dieťa sa teší na jej hodinu, pretože ňou obmieňa ich stereotyp v škole. Je trpezlivá a nemá žiadny problém nájsť vhodnu cestičku ku každému dieťaťu.

Alena

 

Lektorka anglického jazyka. Má dlhoročné skúsenosti z pobytu ako v USA, tak aj vo Francúzsku. Rada spoznáva nové miesta, kultúry a ľudí. Jej pozitívny a dynamický prístup motivuje ľudí k učeniu jazyka. Hodiny s ňou nikdy nie sú nudné a robí všetko preto, aby prepojila každodenný život študentov s tým, čo sa naučia na našej jazykovej škole. Je presvedčená, že učenie jazyka pre študentov môže byť zaujímavé najmä vtedy, keď nevedia, čo môžu očakávať, preto sa snaží do svojich hodín zakomponovať jej zmysel pre prekvapenie.

Tereza

 

Lektor anglického jazyka so solídnymi základmi získanými na gymnáziu v Nových Zámkoch a neskôr rozšírených na Jazykovej škole Palisády v Bratislave. Skúsenosti výuky študentov získala na základných školách v Bratislave, ako aj individuálnou výukou na súkromnej jazykovej škole.  Lásku a záujem o angličtinu si utvrdila pobytom vo Veľkej Brtitánii, kde taktiež ukončila kurz English Language as a Foreign Language na pobočke Cambridge University v Manchestri s certifikatom CPE.
Svoje skúsenosti, prax a využitie jazyka si prehĺbila 20 ročným životom vo Veľkej Británii a Austrálii, čo z nej vytvorili vynikajúcu lektorku na konverzačné hodiny, kde často objasní rozdiely medzi výukovou a každodennou angličtinou. Je vhodnou lektorkou na objasnenie štýlu vyjadrovania sa a zvýraznením rozdielov použitia anglického jazyka v rôznych krajinách. Takisto sa ale nebojí klasickej výučby zameranej na začiatočníkov a mierne pokročilých.

David

 

Som rodený hovorca anglickeho jazyka zo Škótska so vzdelaním vo vychove a pedagogike. Pobudol som dlhšiu dobu v USA, kde som robil futbalového trénera pre mládež a cestoval po krajine. Som priateľský, ústretový a rád sa smejem. Mám rád dobrú diskusiu a je ľahké sa so mnou rozprávať. Ako lektor som veľmi hrdý na to, keď viem študentom pomôcť naučiť sa a používať môj materinský jazyk. Na svojich hodinách sa zameriavam na výslovnosť a správne používanie gramatiky.

 

 

Výber lektora je v kompetencii koordinátora vzdelávacieho procesu.